Ledusskapji Whirlpool

xbig-0Ir gadījies, ka pēc lielās iepirkšanās veikalā, atnākot mājās un pēc desmitās kārtošanas reizes, Jūs sapratāt, ka ledusskapis, kas atrodas Jūsu virtuvē ir pārāk mazs? Ja kādreiz esat sastapušies ar šādu problēmu, tad šis raksts ir izveidots tieši Jums.

Jūsu uzmanībai tiek piedāvāta unikāla prece par ļoti izdevīgu cenu. Kompānija „Whirlpool” ir pazīstama visā pasaulē jau vairāk nekā 100 gadus. Pa šo laiku tā spēja sevi ierekomendēt visās valstīs un Latvija nav izņēmums. „Whirlpool” zīmols ir ļoti kvalitatīvs un to nevar apstrīdēt. Jau vairākus gadus Latvijas iedzīvotāji lieto savā ikdienā „Whirlpool” preces un tam ir paskaidrojums.

Pirmkārt, precēm ir ļoti pieejama cena. Tās var iegādāties jebkura ģimene, kurā ir viens vai vairāki bērni.

Otrkārt, „Whirlpool” preces ir „nemirstīgas” – tās strādās ja ne visu mūžu, tad kaut ilgāk nekā jebkura jaunā mašīna. Šis faktors ir ļoti svarīgs tiem cilvēkiem, kuri plāno savu dzīvi ļoti tālu. Jo, kamēr Jūsu „Whirlpool” ledusskapis nedos Jūsu produktiem sabojāties, Jūsu kaimiņi nomainīs jau divus vai vairākus ledusskapjus, jo nemāk izvēlēties pareizo preci.

Treškārt, šīs preces ir ļoti ekonomiskas. Tās patērē ~1.5 reizes mazāk elektroenerģijas nekā visa pārējā tehnika. Iedomājieties, ka nopērkot šo preci, Jūs katru mēnesi ietaupīsiet vēl uz elektrības. Vai tad nav patīkami redzēt savā makā lieku latu?!

„Whirlpool” precēm ir ļoti daudz priekšrocību, kuras var pārskaitīt daudzas stundas, pievienojieties arī Jūs „Whirlpool” lietotāju pulkam. Mēs piedāvājam Jums ļoti izdevīgu risinājumu sākumā aprakstītajai problēmai – jauns ledusskapis, ko piedāvā Jums interneta veikals 220.lv, atvieglos Jūsu dzīvi visās ziņās.

Šis jaunais ledusskapis ir ļoti lielisks veids kā noķert dažus zaķus uzreiz – ietilpība, ekonomija, kvalitāte un vienkārši labs izskats Jūsu virtuvē. Ienākot virtuvē no rīta, Jūsu garastāvoklis kļūs labāks, kad Jūsu acīs parādīsies šis spožais gigants.

Kādi tehniskie parametri tam ir?

Kā jau iepriekš bija minēts tas ir ļoti ietilpīgs –

• Saldētavas tilpums – 116 l

• Ledusskapja tilpums – 256 l

Kopsummā tas dod Jums 372 l. Iedomājieties tikai, cik tas ir daudz. Pilnai ģimenei tas ir ļoti patīkams lielums. Jūs nebūsiet spiesti ziemas aukstajā laikā nest produktus no saldētavas uz balkona un katru reizi, kad Jūs izdomājat pagatavot kaut ko ļoti garšīgu skriet ārā un sliktākajā gadījumā vel saaukstēties.

Elektroenerģijas klase kā jau visiem jaunajiem ledusskapjiem ir A+ , taču pērkot šo ledusskapi , esiet droši, ka tas patērēs mazāk elektrības.

Šim gigantam ir diezgan pievilcīgi izmēri:

Augstums: 202cm

Platums: 64cm

Dziļums: 71cm

Svars: 69kg

Saldētava atrodas apakšā, kas ir ļoti ērti. Stikla plaukti, kuri dod tam smalku izskatu iekšpusē. Metāla durvju apdare, kura priecina aci no ārpuses.

Izmaksās šis brīnums tikai 230,00Ls.(Oriģinālā cena – 269,00Ls) Ietaupiet, sākot jau ar pirkšanu – lieki 39,00Ls Jūsu makā noderēs tam, lai piepildītu Jūsu jauno ledusskapi. Nepalaidiet garām tik izdevīgu piedāvājumu.

Nopērciet jau tagad.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.